Pzt - Cts 9.00 - 17.00, Pazar KAPALI
|

Online Diyetin Başarısının Sırrı Nedir?

Diyet yapmak kimimiz için 1 aylık, kimimiz için ise 1 yıllık bir süreç olabilir. Verilecek kilonun miktarı ve belirlenen hedefler doğrultusunda diyetin zaman periyodu kişiden kişiye değişiyor. Bu süreçte haftalık rutin takipleri yaptırmak için birlikte çalışacağınız diyetisyeninize ulaşmak ve ona vakit ayırmak en temel kurallardan birisi.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana gibi metropollerde karşılaşacağınız adım başı diyetisyen ile bu işi yürütmek ve hedefe ulaşmak çok kolay. Evinize ya da işinize en yakın diyetisyene başvurabilirsiniz. Ancak bu illerin dışında kişi başına düşen diyetisyen sayısının az olduğu durumlarda durum biraz daha zorlayıcı. Başka bir il ya da ülkede bulunan ve size en samimi gelen online takip yapan diyetisyeni seçerek onunla diyet sürecine başlayabilirsiniz.
Belki de takip sürecine girmek istediğiniz diyetisyen ile aynı şehirdesiniz ama ayıracak zamanınız yok, o zaman yine online diyeti tercih edebilirsiniz.

Biz online diyet takibi yapan diyetisyenlerin danışanları her an her yerden olabiliyor. Ben kendim için bir kaç örnek verecek olursam; İngiltere, İsviçre, Slovenya, Yunanistan, Almanya, Ankara, Antalya, Adana, Konya, Denizli gibi illerden çok değerli danışanlarla çalışma imkanım oldu. Ve hatta İstanbul ili içinde yaşayıp lokasyon olarak bana uzak olan online danışanlarım var 🙂

Peki bu kadar çok sayıda danışan, nasıl bu kadar başarılı online süreçler yaşıyor?

Online diyetin başarısı, kişinin kendi yaşam koşullarını zorlamadan kendi imkanlarınca en iyi uzmana ulaşabilmesini sağlamasından geliyor. Ayrıca harcanan zaman, efor ve maddi kaynakların en minimal seviyede olduğu fakat karşılğında alınan verimin çok yüksek olduğu süreçlerdir online diyet süreçleri. Danışanın ihtiyacına göre belirlenen diyet değişim ve takip sıklığı ile kontrol hem danışanda hem de diyetisyeninde oluyor. Danışanın da bu sürecin takibinde aktif rol alması faydasını maksimum seviyeye taşıyor.

Yani düşük maliyet, az zaman, maksimum kilo kaybı ile sonuçlanan online diyet süreci hem diyetisyeni hem de danışanı fazlasıyla mutlu ediyor.

Siz de online diyetin size uygun olduğunu düşünüyorsanız bir an evvel online diyete başlayın 🙂

 

İletişime Geçmek İçin Tıklayınız.